Navštivte naše rodinné zahradnické centrum v srdci jižních Čech.

Vybíráme pro Vás ty nejkvalitnější rostliny, zahradní příslušenství i stylové doplňky pro Vaši zahradu a dům. Naše dlouholeté zkušenosti jsme předali už druhé generaci a pokračujeme dál ve výběru horkých novinek ze zahradnického světa.
Inspirujte se u nás.

Otevírací doba
Pondělí-sobota:8:00-19:00
Neděle a svátky:9:00-19:00

NÁŠ SORTIMENT

V našem zahradnickém centru najdete vždy ty nejčerstvější řezané květiny, kvalitní pokojové a venkovní rostliny nebo stylové dekorace do bytu. O naše letité zkušenosti s pěstováním se s Vámi mile rádi podělíme. Navštivte naši prodejnu s bezbariérovým přístupem.

VĚRNOSTNÍ KLUB

Těší nás, když se k nám rádi vracíte, proto Vám nabízíme věrnostní kartu, která Vám poskytne zajímavé výhody. Zjistěte si o našem věrnostním programu více.

KÁVU NEBO DORT

Stavte se na dobrou kávu a domácí zákusky v Českých Budějovicích. Odpočiňte si v našem Garden Café nebo si sjednejte pracovní schůzku. Najdete nás na strategickém dopravním uzlu Linec-Praha-Budějovice, pět minut od centra města.

Sledujte nás

Nenechte si ujít novinky na našich sociálních sítích. Sledujte nás na našem faceboooku a instagramu a podělte se o radost ze zahradničení.

1 week ago

🕯️V neděli máme sice kvůli vládním nařízením zavřeno, ale svíčky Yankee Candle si můžete objednat hezky #domavklidu ze ZAZUMi. 👉 www.zazumi.cz/yankee-candle-2/ 👈 ... See more

2 weeks ago

S VAAZOU bychom rádi navrátili český křišťál do vašich domovů. Nechte se okouzlit designovou řadou SNOVAA a darujte český design a české sklo.
#VAAZA #czechdesign #ceskesklo ... See more

2 weeks ago

🕯️ Advent už nám klepe na dveře a proto neotálejte a pořiďte si adventní věnce. Čekají na vás v naší prodejně.
#christmas #zahradnicekcentrumferencik #advent #ceskebudejovice

2 weeks ago

☕ Rádi se s vámi podělíme o novinku. Společně se SONNENTOR jsme vytvořili naši čajovou směs s bylinkami a ovocem. No zkrátka úplná budějcká pohoda. Čaj najdete jak u nás na ... See more

2 weeks ago

Vánoční dilema, umělý 🌲 nebo živý? Dnes vám představíme ty umělé. V naší nabídce najdete klasické, zasněžené i prémiové umělé vánoční stromky. Je jenom na vašem vkusu, ... See more

2 weeks ago

🍂 ❄️ Po prvních mrazících už se definitivně musíme rozloučit s květinami.
Chryzantémy ostříhejte nízko nad zemí, jiřinky vyryjte a oschlé hlízy uskladněte v tmavé chladné ... See more

2 weeks ago

VAAZA představuje novou designovou řadu SNOVAA.
Zasněte se s novými vázami a nechte se okouzlit průzračností českého křišťálu. Co takhle darovat k Vánocům český design?
Stavte se u ... See more

2 weeks ago

🎄 Věděli jste, proč vlastně věšíme na Vánoce věnce na dveře? Symbolika věnce souvisí s vírou, věšením věnce na dveře vlastně zveme Ježíše k nám domu. My ale zveme teď vás ... See more

2 weeks ago

☕ Otevřeli jsme pro vás výdejní okénko v naší Garden Café. Přijďte si na vaši oblíbenou kávu a dortík, které si můžete odnést domů. Už vás očekáváme.
#gardencafe ... See more

2 weeks ago

🎄 Už jste se přišli k nám vánočně naladit? Skleněné ozdoby, vánoční a adventní věnce i stromky... Těšíme se na vás a troufáme si tvrdit, že vám návštěva u nás zlepší ... See more

« 2 of 6 »

Objednávejte naše zboží přímo z e-shopu