Navštivte naše rodinné zahradnické centrum v srdci jižních Čech.

Vybíráme pro Vás ty nejkvalitnější rostliny, zahradní příslušenství i stylové doplňky pro Vaši zahradu a dům. Naše dlouholeté zkušenosti jsme předali už druhé generaci a pokračujeme dál ve výběru horkých novinek ze zahradnického světa.
Inspirujte se u nás.

Otevírací doba
Pondělí-sobota:8:00-19:00
Neděle a svátky:9:00-19:00

NÁŠ SORTIMENT

V našem zahradnickém centru najdete vždy ty nejčerstvější řezané květiny, kvalitní pokojové a venkovní rostliny nebo stylové dekorace do bytu. O naše letité zkušenosti s pěstováním se s Vámi mile rádi podělíme. Navštivte naši prodejnu s bezbariérovým přístupem.

VĚRNOSTNÍ KLUB

Těší nás, když se k nám rádi vracíte, proto Vám nabízíme věrnostní kartu, která Vám poskytne zajímavé výhody. Zjistěte si o našem věrnostním programu více.

KÁVU NEBO DORT

Stavte se na dobrou kávu a domácí zákusky v Českých Budějovicích. Odpočiňte si v našem Garden Café nebo si sjednejte pracovní schůzku. Najdete nás na strategickém dopravním uzlu Linec-Praha-Budějovice, pět minut od centra města.

Sledujte nás

Nenechte si ujít novinky na našich sociálních sítích. Sledujte nás na našem faceboooku a instagramu a podělte se o radost ze zahradničení.

1 month ago

💐 Přijďte si nechat uvázat pugét řezaných květin. Jen tak, pro někoho blízkého anebo pro sebe.

1 month ago

Máte v kanceláři rostliny? Určitě se shodneme, že jich není nikdy dost, čistí vzduch, oživují interiér a pohled na jejich zelené listy uklidňuje.
Zavolejte nám a my vám rádi, které ... See more

1 month ago

💧 Ač se zdálo, že letošní léto bude extrémně suché, opak je pravdou. Vody máme někdy až přebytek. Pozor, ale na zrádné prudké lijáky, ne jen, že mohou úrodu poničit, ale ... See more

1 month ago

1 month ago

V Českých Budějovicích VAAZU najdete v Zahradnické centrum Ferenčík. Objevte všechny její barvy...

1 month ago

U nás v zahradnictví najdete už pěkně narostlé okrasné kopřivy Coleus. Tyto krásně zbarvené letničky velice dobře snášejí polostín. Stavte se pro ně. 🌿

« 2 of 2 »

Objednávejte naše zboží přímo z e-shopu