Navštivte naše rodinné zahradnické centrum v srdci jižních Čech.

Vybíráme pro Vás ty nejkvalitnější rostliny, zahradní příslušenství i stylové doplňky pro Vaši zahradu a dům. Naše dlouholeté zkušenosti jsme předali už druhé generaci a pokračujeme dál ve výběru horkých novinek ze zahradnického světa.
Inspirujte se u nás.

Otevírací doba
Pondělí-sobota:8:00-19:00
Neděle a svátky:9:00-19:00

NÁŠ SORTIMENT

V našem zahradnickém centru najdete vždy ty nejčerstvější řezané květiny, kvalitní pokojové a venkovní rostliny nebo stylové dekorace do bytu. O naše letité zkušenosti s pěstováním se s Vámi mile rádi podělíme. Navštivte naši prodejnu s bezbariérovým přístupem.

VĚRNOSTNÍ KLUB

Těší nás, když se k nám rádi vracíte, proto Vám nabízíme věrnostní kartu, která Vám poskytne zajímavé výhody. Zjistěte si o našem věrnostním programu více.

KÁVU NEBO DORT

Stavte se na dobrou kávu a domácí zákusky v Českých Budějovicích. Odpočiňte si v našem Garden Café nebo si sjednejte pracovní schůzku. Najdete nás na strategickém dopravním uzlu Linec-Praha-Budějovice, pět minut od centra města.

Sledujte nás

Nenechte si ujít novinky na našich sociálních sítích. Sledujte nás na našem faceboooku a instagramu a podělte se o radost ze zahradničení.

3 days ago

🍓 Ačkoliv máme v dubnu doslova aprílové počasí, s výsadbou jahod už můžete pomalu začít. Přijďte si k nám pro kvalitní sazenice, ať se v červnu můžete těšit z velkých ... See more

5 days ago

Dnes slavíme Den zahradničení. Oslavme ho společně, těšíme se na vás v naší prodejně v Českých Budějovicích.
#zahradnickecentrumferencik #ceskebudejovice #kvetiny #pokojovky ... See more

1 week ago

Nenechte se zmást nepřízní počasí, grilovací sezóna už klepe na dvěře. Prohlédněte si naše grilovací vychytávky na našem e-shopu ZAZUMi. 🍖 www.zazumi.cz/grilovani/

1 week ago

Řasokoule máme opět skladem! Dorazte, dlouho se u nás neohřejí.
#zahradnickecentrumferencik #ceskebudejovice #rasokoule #jiznicechy

2 weeks ago

☀️ S prvním opravdu teplým slunkem k nám dorazily tyhle krásné citrusy! 🍋 Jsou obsypané plody, které budete moci sklízet už letos. Máme mezi vámi pěstitele ... See more

1 month ago

💐 Naše drahé ženy, zahradnice, přejeme vám krásný den!
Oslavte ho krásnou květinou.
#zahradnickecentrumferencik #ceskebudejovice #kvetiny #pokojovky #jiznicechy

1 month ago

Prohlédněte si naši nabídku božských orchidejí na ZAZUMi. ➡️ https://www.zazumi.cz/orchideje-2/
Která vám padla do oka?

1 month ago

☕ Naši milí zákazníci a teď především ti, kteří rádi navštěvují naši kavárnu. Vzhledem k vládním nařízením a jejich neustálým změnám jsme se rozhodli, že naši kavárnu ... See more

2 months ago

Po celý rok si můžete vychutnat sirupy Dobroty z přírody z čerstvých či sušených bylinek, koření, čerstvého zázvoru, nebo z vylisovaného ovocného moštu.
Přírodní sirupy Dobroty ... See more

« 1 of 9 »

Objednávejte naše zboží přímo z e-shopu