Hitem posledních let se stala značka Yankee Candle, která nabízí široký sortiment v oblasti vonných svíček a vosků vhodných do aromalamp. Velkou oblibu si svíčky a vosky Yankee Candle získaly především díky rozsáhlé nabídce exotických vůní a díky ozdobnému balení se stávají také oblíbeným dárkem.

Výroba svíček Yankee Candle

Svíčky Yankee Candle nabízí dlouhotrvající a příjemné provonění celého interiéru od začátku až do konce, protože se při jejich výrobě zaměřují hlavně na kvalitu. Produkce se inspiruje postupy tradičního řemesla, které si předávali mistři svíčkaři po staletí.  

Do nejlepšího rafinovaného parafínu jsou přidávány vonné oleje s přírodními výtažky z ovoce, koření nebo květin. Parafín do svíčky Yankee je následně vložen do kvalitních skleněných obalů spolu s ručně rovnaným 100% bavlněných knotem, který neobsahuje karcinogenní přísady.  

V širokém sortimentu značky Yankee Candle si vybere opravdu každý. Najdete zde klasické vůně jako jablko, jahody, borůvky, levandule či vanilka, ale především exotické a exklusivní vůně. Podobně široká a nápaditá je i nabídka vosků do aromalamp Yankee Candle nebo vůní do auta.   

Svíčky Yankee Candle 

Svíčky Yankee Candle 

Svíčky Yankee Candle 

Svíčky Yankee Candle nabízí 90 vůní pro všechna roční období, a to v různém provedení – vybere si každý podle svého vkusu i finančních možností.

Číst více
Woodwick

Woodwick

Woodwick

WoodWick jsou velmi kvalitní vonné svíčky vyráběné v USA. Přináší skutečné potěšení z luxusní vůně a autentického zvuku prask...

Číst více
Millefiori

Millefiori

Millefiori

Bytové difuzéry a oleje pyšnící se parfémovou vůní.

Číst více

Copyright © 2020 Ferenčík s.r.o.| Vytvořilo INIZIO