Objednávky řezaných květin: tel. 602779673

Sháníte čestvé květiny ve městě České Budějovice? Chcete především velký výběr? Květinářství Ferenčík České Budějovice nabízí denně čerstvé řezané květiny i z exotických zemí, které Vám naši šikovní floristé naaranžují podle Vašeho přání. Máme řadu zkušeností s přípravou svatebních kytic, smutečních vazeb, ale i pro další životní události. Nabízíme také službu rozvoz květin

Květinářství České Budějovice s rozvozem květin 

Další oblíbenou službou nejen v jihočeské metropoli České Budějovice, ale i ve světě je rozvoz květin. Pokud chcete potěšit nebo příjemně překvapit milovanou osobu z Vašeho okolí, neváhejte a obraťte se na zahradnické centrum Ferenčík. Kytici podle Vašich představ doplníme vzkazem a doručíme na místo určení. Nabízíme Vám rozvoz květin nejen v rámci města České Budějovice a jeho okolí, ale i po celé České republice.  Dokonce pokud budete chtít můžeme zajistit rozvoz květin i na druhý konec světa. 

Řezané květiny

Řezané květiny

Řezané květiny

Zahradnické centrum Ferenčík České Budějovice Vám nabízí denně čerstvé řezané květiny i druhy z exotických krajin, které Vám originálně naaranžujeme u příležitosti každé události.

Číst více
Svatební vazba

Svatební vazba

Svatební vazba

Svatební kytici i celé aranžmá připravíme dle Vašich přání. Zde malá ukázka námi realizovaných vazeb.

Číst více
Smuteční vazba

Smuteční vazba

Smuteční vazba

Smuteční vazbu připravíme dle Vašich přání. Zde malá ukázka smutečních věnců.

Číst více
Květinové boxy- Flower boxy

Květinové boxy- Flower boxy

Copyright © 2020 Ferenčík s.r.o.| Vytvořilo INIZIO