Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Naše zahradnické centrum Ferenčík nabízí také široký výběr dekorací do bytu i zahradních dekorací. Vyberte si dle roční doby velikonoční nebo vánoční ozdoby a dekorace. V našem sortimentu najdete například jedinečné ručně vyráběné české vánoční ozdoby, ale i klasická světýlka do domácnosti či na venkovní vánoční dekorace pro zpříjemnění nejkrásnějších svátků v roce.

Svátky jara můžete přivítat velikonočními dekoracemi s jarními motivy (kraslic, zajíčků, kuřátek...), ale také čerstvými jarními květinami (narcisy, tulipány...).

Vánoční dekorace

Vánoční dekorace

Vánoční dekorace

Ptáte se, jaká je barva Vánoc? V letošním roce jsme pro Vás připravili čtyři hlavní barevné kombinace, ve kterých se ponese letošní advent a svátky. Přijďte se k nám inspirovat, jak si originálně vyzdobit domov na letošní Vánoce.

Číst více
Velikonoční a jarní dekorace

Velikonoční a jarní dekorace

Velikonoční a jarní dekorace

Velikonoce přenášejí probuzení přírody z dlouhé zimy, rostliny se pomalu začínají vyhřívat na jarním slunci. Jaro, ale není pouze o rostlinách...

Číst více