­

E-shop www.zazumi.cz

Jelikož cítíme, že nám jsou jižní Čechy už malé a že máme našim zákazníkům stále hodně co nabídnout, rozhodli jsme se, že v symbolický rok 2020 rozšíříme naše portfolio o další prodejní kanál. Našim cílem je, aby se Zazumi stal inspirativním místem, kde budou naši zákazníci spokojeni a budou se k nám rádi vracet.

 

vstupte na eshop zazumi zde

 

Zahradnictví Luboš Ferenčík

 

Vše začalo v roce 1991, kdy manželé Ferenčíkovi koupili Zámecké zahradnictví v Nových Hradech a založili soukromou živnost s názvem Zahradnictví Luboš Ferenčík. V historických prostorách vedle zámku vznikla malá prodejna a po částečné rekonstrukci skleníků zde započala vlastní produkce rostlin. Po třech letech se firma rozšířila o prodejnu v Českých Velenicích. Obě provozovny nebyly zásobovány pouze z vlastní produkce, ale i od českých a moravských dodavatelů. Obchodu v Českých Velenicích se dařilo, především díky nákupům zahraničních zákazníků. To umožnilo firmě otevřít v roce 1997 další provozovnu v Trhových Svinech. Postupem času zde díky větším prostorám vzniklo menší zahradnické centrum, které má své zákazníky dodnes.

Zahradnictví České Budějovice

­

V roce 2001 společnost využila příležitosti a otevřela malou prodejnu v areálu velkoobchodu Makro v Českých Budějovicích. Z ekonomických důvodů byly postupně provozovny v Nových Hradech a Českých Velenicích uzavřeny. Aktivity byly přesunuty směrem do Českých Budějovic. Vzhledem k malé kapacitě v prodejních prostorách Makro byl v roce 2004 realizován plán na vybudování velkého zahradnického centra a to na Borku nedaleko Českých Budějovic. Rychlý růst firmy vedl její majitele k založení společnosti s ručením omezeným, která vznikla v únoru 2007.

Copyright © 2020 Ferenčík s.r.o.| Vytvořilo INIZIO