Ferenčík.cz
Kde se nacházíte: Úvodní strana sipecka   Akce a novinky sipecka Advent v Českých Budějovicích

Advent v Českých Budějovicích

‹‹ zpět

Přijďte si zpříjemnit advent v Českých Budějovicích a navštivte zahradnické centrum Ferenčík, které pro Vás připravilo nejen řadu krásných moderních i klasických dekorací, ale také vánoční akce s programem pro děti.

 

V zahradnickém centru Ferenčík se na adventní období připravujeme již od října. Během listopadu jste si už mohli prohlédnout naši vánoční výzdobu, kterou inspirují čtyři hlavní barevná témata Vánoc 2015. Vedle moderních dekorací nabízíme pro milovníky klasiky české vánoční ozdoby, které jsou ručně vyráběné tradičními postupy ve sklářských dílnách.

Tvoření s dětmi na Vánoce

Kromě inspirace pro dospělé nabízíme i vánoční program pro děti, který se bude konat o víkendu 12. a 13. 12. 2015 od 10 hodin do 17 hodin. Po celou sobotu a neděli bude probíhat čtení pro děti, které budou mít možnost ochutnat skvělou čokoládu chocoMe. Také si společně ponoříme do tvoření s dětmi na Vánoce v naší dílně, abyste měli čas si projít celé zahradnické centrum a užít si předvánoční atmosféru stejně jako Vaše ratolesti.

Vánoce v Českých Budějovicích

K zpříjemnění atmosféry pro Vás bude každý víkend připraven vánoční punč a další dobroty v naší kavárně. Přijďte tedy do zahradnického centra Ferenčík prohlédnout si široký sortiment voňavých svíček, originálních ozdob, překrásných mašlí a světýlek a naladit se tak příjemně na rodinné svátky klidu a pohody. Těšíme se na Vás!


 
Zahradníkův rok
Jak pěstovat rajčata a další zeleninu

Pěstování rajčat, paprik a okurek v podmínkách hobby...

Jak na slimáky na zahradě

Teplé jarní počasí vybízí k pobytu na zahradě. Táhne...

Ovocné stromky

Vypěstovali byste si rádi své vlastní šťavnaté a...

Jak na pěstování bylinek po celý rok

Jsou bylinky okrasné rostliny, léčivky nebo kuchyňské...

 
 
TOPlist